Warsztaty

Prowadzę warsztaty dla rodziców, którzy chcą wspierająco towarzyszyć swojemu dziecku w rozwoju, nie sięgając po kary i nagrody, dbając o jego motywację wewnętrzną i wolność. Ale też dla tych, którzy są zmęczeni, nie zawsze wiedzą co robić, czują presję z zewnątrz, bywa im trudno w relacji z dzieckiem i nie zawsze wiedzą jak zadbać o siebie i własne granice.

O najbliższych wydarzeniach można dowiedzieć się obserwując mój profil na facebooku. Można też do mnie napisać i stworzymy razem nowe wydarzenie.

TEMATY:

„Mama czapeczki nie ubrała?” –  Warsztaty o presji społecznej, która spada na rodziców i jak sobie z nią radzić.

„No pobaw sieee” –  Warsztaty dla rodziców o tym po co dzieciom zabawa, dlaczego ciągle chcą się bawić z nami i jak to przetrwać.

„Zabawa, nauka, motywacja” – Warsztaty o tym co zabawa ma wspólnego z nauką i jak pomóc dziecku w rozwoju, żeby nie traciło motywacji.

„Zabawa i trudne emocje” – Warsztaty o tym jak przez zabawę pomóc dziecku w radzeniu sobie z trudnymi emocjami (złość, lęk)

„Już tylko komputer” –  Warsztaty o graniu, ekranach i tym jak pomóc dziecku mądrze korzystać z tych narzędzi i kiedy trzeba interweniować.

„Złość dziecka”

„Złość rodzica”

„Wysokowrażliwe dziecko”

„Granice w rodzinie”